Відгуки про компанію Інтернет-крамниця "Хочу Все"
- Ольга Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Анна Г.
Не вперше замовляю. І як завжди задоволена рівнем обслуговуванням та якістю товару.
Юлия М.Чудова якість та чудовий асортимент. Швидка відправка та чудовий сервіс. Дякую , що пішли мені на зустріч та разом відправили обидва замовлення. Бісер дуже гарно запакований. Рекомендую
Богдана К.Велике дякую вам за чудовий сервіс та широкий асортимент товару. Я задоволена . Дякую за вашу роботу. Буду замовляти ще. Всім рекомендую.
Богдана К.Дуже дякую за Вашу працю!
Ірина З.- Ирина М.
Завжди якісно і бистро! Дякую!
Наталія П.- Олеся С.
- Яна П.
