Відгуки про компанію Інтернет-крамниця "Хочу Все"
Замовлення відправили швидко. Все запакували чудово, товаром задоволена. Дякую!
Яна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Марина Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олена З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Наталія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Яна П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудовий асортимент та ціни
Яна З.- Ірина Б.
- Ірина Б.
Ціна на бісер - супер! Якість чудова, замовляла до цього в іншому великому магазині, де ціна в 2,5 рази дорожче, приходив бісер побитий, тьмяний, дуже здивувалася, що Міюкі може бути таким неякісним. А в цьому магазині - бісеринка до бісеринки, сяючий, ціленький, дуже задоволена! Буду замовляти ще 💖
Марія Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua

Замовляю вже не вперше. Завжди швидка відправка, актуальне відображення кількості товару в наявності.