Відгуки про компанію Інтернет-крамниця "Хочу Все"
- Надія М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Найкращий магазин 🏪
Тетяна Л.- Ирина К.
- Ирина К.
Мені все сподобалося, буду заказувати ще, дякую❤️
Дарья Г.Дякую за якісний товар та гарне обслуговування! Це далеко не перше замовлення в цьому магазині - і жодного разу мене не підвели. Радила і буду радити "Хочу все" друзям і майстрам!
Марина Г.- Тетяна Л.
- Марина У.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Вже вдруге замовляю у цього продавця бисер Myuki. Кожного разу оперативно зв'язуються та відправляють.
Обидва раза поклали подаруночок :)))) Це дуже приємно, та дає можливість побачити новій колір наживо. Кольори на фото відповидають дійсності, навіть темні (їх особливо важко фотографувати).
Замовляла багато позицій. Та навить при цьому, на кожному пакетику було маркування з номером кольору.
Дуже дякую! З вами приємно працювати!Віта С.

Чудовий органайзер, красивий, виготовлений дуже акуратно! Рекомендую)